Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. miksa

miksa User

Nekünk is..... semmi a fejlesztés a játékban.... ne is várd.

2. Szia. Én 66-ik szinten vagyok és nálam is lelakatolt és hamarosan a kiírás az 5-ik asztalnál.

3. trabi000

trabi000 User

köszi a válaszokat. még valami. van az akadémia. felette van az a kis kék jelecske. ugye akkor szét kéne osztani a pontokat, és kezdődhet a kiképzés. de most már másodjára ragad be. ott a jel, és nem engedi a pontkiosztást, és a kiképzést. csak akkor, ha elbocsájtok valakit. tiszta szar ez így. ha tényleg ígyis van, akkor kit érdemes elbocsájtani?

4. trabi000

trabi000 User

a biztonsági nézet mire jó?

5. Szia. A képzési pontokat és az összes vitaminbombát (jobb oldalon) "megvetted-felhasználtad" az aktuális képzéshez? Csak azután van értelme a pontok szétosztogatásának. Majd ki kell várnod a képzési időt is. Azután, ha már kiképezted az új embered elég eldöntened, hogy ha már megvan a 3*6 fő szakembered, akkor kinek a helyére teszed be az új embert. Addig senkit nem kell elbocsátanod.
    Egyszerre maximum 18 fő lehet játékban és tartalékban az akadémián tarthatsz 1 főt kiképezve, akit bármikor bevethetsz valaki helyett.

A biztonsági nézet a tűzoltó, rendőrség és egészségügyi épületek területi lefedettségét mutatja. Ha zöld, akkor sűrűn fedett, ha szürke, akkor oda jó, ha teszel szaképületeket.

6. trabi000

trabi000 User

köszi. a végén írtad, hogy szaképület. mire gondolsz? :)

7. Szia.
    Víztároló, nagy rendőrőrs, segélyállomás. A csillag jelzés alatt (speciális javak), ha ráviszed az egeret az építési tervre, akkor ott nevezik így, hogy szaképület. Azért használtam ugyanazt az elnevezést, hogy könnyebben beazonosíthasd.

trabi000 likes this.
  8. trabi000

trabi000 User

trabi000@freemail.hu itt folytassuk kérlek. tudok onnan képeket küldeni :) írj

9. Szia. Küldtem e-mailt a megadott címre. szia.

trabi000 likes this.
  10. trabi000

trabi000 User

megjött

11. trabi000

trabi000 User

nem tudjátok, miért nincsenek fejlesztések? a játék, leült mint az iszap. nincs semmi újítás, újdonság...

12. miksa

miksa User

Most jöttek valami motoros hippik..... ez csak nekem új ?

Edit..... Leesett..... Biztos a Biker's event miatt van :)

Share This Page