Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kejak

kejak User

mam velky problem nemohuhru spustit chce to abode ale jen to nacita ajinak nic nemohu se dostat do hry pomozte prosim

2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Ahoj kejak,
    je potřeba aktivovat v prohlížeči adobe flash - aktivovat neznamená nainstalovat, ale znamená to povolit v prohlížeči, pokud hra v minulosti fungovala, tak již byl adobe flash nainstalován. Avšak v souvislosti s ukončením flash všechny prohlížeče ve výchozím nastavení blokují spuštění adobe flash a proto je nezbytně nutné flash s každým spuštěním prohlížeče povolit.

viz obr.
    RC_forum.png

Kdyby byl potřeba sofistikovanější návod, dej prosím vědět.

Příjemnou hru
    Danda

3. kejak

kejak User

ahoj porad stejny problem nacita ale nejde spustit.adobe flash se me pta pokazde i pred tim jestly chci ho povolit da povolit a jde to na obrazek nacitani ale dal ne muze to nacitat porad koukal jsem i na zabespeceni vse povoleno uz nevim

4. danda-vnovis

Ahoj kejak, upřesni prosím, jaký prohlížeč používáš. Musíme přijít na to, proč ti to nejde.
    Díky danda-vnovis

5. kejak

kejak User

ahoj omlouvam se byl jsem v praci a pouzivam mozilu tim ani systemem to nebude chodilo to i pred tim nevim skousel jsem to i notasu a take ne nevim

6. danda-vnovis

Ahoj, já v google chrome problém nemám a na mozille nevyzkouším, takže z rad hráčů - objeví se občas černá obrazovka v mozille a hru to nechce spustit, protože to zablokuje spuštění flash. Zde dám link na forum farmy, kde jsou všechny návody k dispozici - i pro vlastníky nejen OS Windows, ale i Linux, což občas bývá problém, protože linux samozřejmě nefunguje stejně jako win v tomto případě a povolení flash se provádí jinak.
    Záleží tedy opravdu na prohlížeči a záleží i na operačním systému, které zařízení používá. Další důležitý aspekt je ověření, zda prohlížeč je opravdu aktuální. Vše doporučuji provést a zde link na návody v češtině, tak by to bylo pro vás srozumitelné.
    Pro mozilla firefox je tam i dost důležitý návod na vypnutí hardwarové akcelerace - někteří hráči hlásí, že zrovna v tomto mají problém a hra jim pak jede bez problémů, jenže musíte opakovat po každém update, protože po update je to opět aktivní
    https://board-cs.farmerama.com/forums/technické-faq.48/

Díky všem a v případě dotazu se ptejte.
    Danda

7. liana1974

liana1974 User

Ahoj, u výrobních budov jsou teď 2 možnosti v množství výrobků. Např. u dřeva je 60/80 a vždy se mi vyrobí pouze 60 ks, tzn. to menší číslo. Co mám udělat, abych vyráběla číslo za lomítkem.
    Děkuji Liana

8. danda-vnovis

Ahoj, bližší informace na tvůj dotaz najdeš zde ve FAQ https://board-en.risingcities.com/threads/manufacturing-facilities.1110/
    Lumber mill - tabulka, kde je patrné, že na levelu 2, stage 2 vyrábíš 40 korku, ale na stage 3 vyrábíš 80 korku. Ty redukce jsou kvůli nedostatečné energii.
    Takže pro výrobu maxima potřebuješ stage3. Zde screen od tebe ze hry, kde screenshot vysvětluje, co potřebuješ a to je víc energie.
    http://prntscr.com/tgzzwc

Když udělám screen ze svého účtu, kde problém s nedostatečnou energií nemám, tak se zobrazí výroba 80/80 korku viz screenshot http://prntscr.com/th02zs

Příjemnou hru
    Danda

9. liana1974

liana1974 User

Ahoj Dando,

moc děkuji za pomoc.

Liana

danda-vnovis likes this.
  10. danda-vnovis

Nemáš zač :)
    Danda