Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Coment

Coment User

ahojte aky ste lvl ? ja som 50

Isaboo likes this.
  2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Ahojek, jsem ráda, že jste se tu rozpovídali :) Dřív bylo Ramacity, ale nejede jenom Farma nebo Skyrama, akce oprašuje i Zoomumba. Každopádně tady je to jaksi pozadu za ostatními, což je mrzuté, ale těžko někomu něco nařizovat. Vývojáři dělají to, co dostanou nařízeno. Tady odešla spousta hráčů a je tu malá fluktuace,. tomu odpovídá i servis. Bohužel
    Prima hru všem danda

Isaboo and Janina0971 like this.
  3. Isaboo

Isaboo User

Zdravím všechny …. :p:p:p

Janina0971 likes this.
  4. Janina0971

Janina0971 User

Coment - ahoj, já teprve level 29 :)

5. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Ahojda, tak vás svěřím na nějakou chvíli do péče kolegů a poletím se odreagovat, nezlobte tady :D, vím to ani neumíte.

Krásný večer
    Danda

Janina0971 likes this.
  6. milanko2

milanko2 User

Ja som zatiaľ iba 75 dúfam že pôjdem aj vyššie :) keď budú chcieť majitelia (nie vyvojári).

7. hudy536

hudy536 User

Milanko2 . Já tě asi zklamu, ale já jsem level 75 již několik dlouhých let. A kdysi, když ještě bylo klasické české fórum, nám tehdejší modík sdělil, že o nárůstu levelů neuvažují ani omylem. Proto mě teď tak štvou ty body zkušeností, které neustále někde získávám a vyhrávám - jsou úplně k ničemu.

Janina0971 likes this.

Share This Page