Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Coment

Coment User

ahojte aky ste lvl ? ja som 50

StarostkaJana and Isaboo like this.
  2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Ahojek, jsem ráda, že jste se tu rozpovídali :) Dřív bylo Ramacity, ale nejede jenom Farma nebo Skyrama, akce oprašuje i Zoomumba. Každopádně tady je to jaksi pozadu za ostatními, což je mrzuté, ale těžko někomu něco nařizovat. Vývojáři dělají to, co dostanou nařízeno. Tady odešla spousta hráčů a je tu malá fluktuace,. tomu odpovídá i servis. Bohužel
    Prima hru všem danda

StarostkaJana, Isaboo and Janina0971 like this.
  3. Isaboo

Isaboo User

Zdravím všechny …. :p:p:p

StarostkaJana and Janina0971 like this.
  4. Janina0971

Janina0971 User

Coment - ahoj, já teprve level 29 :)

StarostkaJana likes this.
  5. danda-vnovis

Ahojda, tak vás svěřím na nějakou chvíli do péče kolegů a poletím se odreagovat, nezlobte tady :D, vím to ani neumíte.

Krásný večer
    Danda

StarostkaJana and Janina0971 like this.
  6. milanko2

milanko2 User

Ja som zatiaľ iba 75 dúfam že pôjdem aj vyššie :) keď budú chcieť majitelia (nie vyvojári).

7. hudy536

hudy536 User

Milanko2 . Já tě asi zklamu, ale já jsem level 75 již několik dlouhých let. A kdysi, když ještě bylo klasické české fórum, nám tehdejší modík sdělil, že o nárůstu levelů neuvažují ani omylem. Proto mě teď tak štvou ty body zkušeností, které neustále někde získávám a vyhrávám - jsou úplně k ničemu.

8. hudy536

hudy536 User

To je úžasný, mám 221 velkých policejních stanic, 141 slunečních plážových domů...o dalším ani nemluvě.:eek:

StarostkaJana and Marcus711 like this.
  9. TomKim

TomKim User

Ono jako fakt, když povolím cookies v privacy tak budou videa v kině ?

10. danda-vnovis

Ahoj TomKim, povolení cookies od partnerů znamená, že ti mohou přijít nabídky na videa partnerů, ale neznamená to, že musí, ale zcela jistě ti určitě nepřijdou nabídky na videa, když budou cookies blokována.
    Toto oznámení bylo potřeba dát na vědomí všem, protože se na herní podpoře začaly množit dotazy, proč nejdou videa v kině.

Prima hru
    danda

StarostkaJana and TomKim like this.
  11. hudy536

hudy536 User

No zrovna jsem chtěla k tvému oznámení psát, že mi to přišlo od RT (ne od tebe, samozřejmě) jako dobrý fór, protože ani na jedné hře od Bigpointu mi kino neběželo už několik let.

12. danda-vnovis

Ahojík hudy536, ono to oznámení bylo povinné na všechny hry, ale všichni víme, jak to je. V RC sem sice kino nespustila ani jednou, tedy nebyla reklama ani jednou, ale na jiných hrách,. třeba ZM nebo FA tak kino občas jelo a dalo bodíky.
    To oznámení je reakcí na tickety z lokací, kde kino funguje,. což víme všichni, že my sice nejsme, ale třeba Německo nebo Anglie má víc štěstí.

Prima hru všem a krásný večer Danda

13. danda-vnovis

Ahojek, jdu vás všechny pozdravit a doufám, že jste všichni v pořádku. Očekávám, že snad brzo také dostaneme nějaké informace, jak to bude s hrou dál,. zda taky přejde na Unity.

Opatrujte se a zase o sobě dejte vědět
    Příjemnou hru
    Danda

TomKim likes this.
  14. TomKim

TomKim User

No nevím. Na DE fóru jsou trochu skeptiční. Ale přece kdyby chtěli skončit, tak by už dali informaci a nenechali lidi kupovat MD atd. Ale na druhou stranu jim to může asi být jedno.o_O

15. danda-vnovis

Uvidíme, jsem realista, naposledy před x měsíci dali ven ofiko, jak je společnost BP připravena na skončení flashe, takže doufám, že taky dodrží svůj slib. Akorát jen doufám, že to pak náhle nebude jinak.
    Jak budu mít info, dám vám vědět.
    Prima den
    Danda

Marcus711 and TomKim like this.
  16. hudy536

hudy536 User

Ahoj, tak jsem zpátky po týdnu v nemocnici. Také jsem zvědavá, jak to tady bude pokračovat.
    Všem hodně zdraví!

TomKim likes this.
  17. danda-vnovis

Ahoj hudy, snad je ti už lépe a těšíš se plnému zdraví. Vám ostatním také hodně energie a zdraví, není lehká doba a informace stále ještě nejsou k dispozici.

Příjemný víkend Danda

18. hudy536

hudy536 User

No ideální to pořád ještě není, ale z nejhoršího jsem se už vylízala. Teď už mi jen dobíhá zápal plic a ještě kašlu. To je tak, když má člověk doma de***, který si myslí, že je superhrdina a neposlouchá, co mu člověk říká. :mad:

19. danda-vnovis

Hudy neboj to taky znám :) já si užila akorát obyč nekomplikovanou chřipku a trochu horečku, ale nic, co by se nedalo přestát :))
    Přeji brzké uzdravení a plno sil a energie
    Danda

Share This Page