Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Marcus711

Marcus711 User

Ahoj,
    je škoda ,že hra běží jen samospádem a nejsou žádné novinky.
    Trochu jsem doufal , když jsem četl forum
    "Update & Idea"

,kde se mluvilo o plaveckém bazénu a škole.

2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Ahojík, mě to taky moc mrzí, ale nemůžu s tím nic dělat, na to jsem malý pán, x krát jsme s kolegy prosili o nějakou akci pro RC, klidně opakování, prostě aspoň něco, ale vyhověno bohužel nebylo.

I tak vám přeji příjemný večer a zábavu
    Danda

Isaboo likes this.
  3. Monilka

Monilka User

Zdravím všetkých :)
    Vidím, že sa to tu dosť vyľudnilo a z pôvodných hráčov tu zostalo len minimum. Škoda, už to nie je to, čo bývalo a s najväčšou pravdepodobnosťou už ani nikdy nebude. Tiež patrím medzi tých, ktorí boli na Risingcities od úplného začiatku, no už je to zopár rokov, čo už aktívne nehrám, i keď raz za čas (čítaj raz za uhorský rok) sa sem opäť prídem porozhliadnuť, že čo je nové, ak si na hru spomeniem a začne sa mi za ňou cnieť. Ešte stále je moje mesto v tom istom stave, ako som ho zanechala v 24. leveli :D

P.S. Pamätáte si ešte niekto na vianočné súťaže na starom fóre a na kvízy na chate na Gamfane, čo zvykli vždy byť? Tie ma vždy najviac bavili a vždy som sa na ne tešila, staré dobré časy...

Isaboo and danda-vnovis like this.
  4. hudy536

hudy536 User

Jojo, já se pamatuji, taky na velikonoční akce, bylo tam hodně kytiček. Taky pamatuji soutěž mezi salátkem a Isaboo, jak se trumfovali o každý bodík navíc...:):p
    Žádali jsme už dááávno všechny modíky před dandou aspoň o opakování akcí, ale všichni byli odmítnuti. Já bych tedy přesněji řekla přímo odpálkováni s argumentem, že je to složité. Pro mě je to ale výmluva pro pohodlnost a nechuť se tomu věnovat, protože je z toho málo peněz. Je pak jasný odliv hráčů, protože já jsem již kolik let v levelu 75, neustále někde získávám nebo vyhrávám body zkušeností a je to antimotivační, protože je to k ničemu. Byla jsem ráda, že na fóru se kdysi rozběhla alespoň soutěž mezi hráči a zase zklamání, když se na to už dva uživatelé bez jakéhokoliv vysvětlení vykašlali. Tak aspoň koukám, jestli občas nenapíše někdo známý...

Isaboo likes this.
  5. danda-vnovis

Ahojík, jako já bych pochopila, kdyby nebyl dostatek vývojářů na nové věci, ale zopakování pár akcí minulých jako je tomu na zoo a funguje to, to by myslím šlo, jediné co nechápu je, proč to nelze tak zařídit. Ono i opravy chyb váznou, loni koncem roku se sepisovali, posílali je kolegové a vlastně doteď nevíme proč, když i nadále přetrvávají a nic se neděje.
    No držme se, dokud to jde a holt uvidíme, co bude.

Prima večer
    Danda

hudy536 and Isaboo like this.
  6. hudy536

hudy536 User

Já vím, Dando, že se snažíš ze všech sil, jenže když je nedokážeš seřvat a přesvědčit ty, tak pak už nikdo. :D:D

Marcus711 and Isaboo like this.
  7. Isaboo

Isaboo User

Všechny vás moc a moc zdravím … jste úžasný, já jsem sem přestala chodit, ale když vidím, jak jste statečný .. zajdu sem občas "juknout" … Třeba jen proto, abych vás pozdravila

Last edited: Jun 26, 2020
    danda-vnovis likes this.
  8. danda-vnovis

Ahojík.
    Zajděte, písněte, víte, že tu jste všici srdečně vítáni a dokud je tu vzrůšo, tak nám to tu nesmáznou.
    Díky všem, že se snažíte, moc si toho vážím a přeji vám krásný začátek prázdnin.

Danda

Isaboo and hudy536 like this.
  9. Isaboo

Isaboo User

Přeji krásný den … koukám, že je to tu opravdu tak trochu "prázdné" … nevadí, neodradí mě to

Share This Page