Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. hudy536

hudy536 User

I když se zpožděním, přeji všem úspěšný rok 2020! :):):)

2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

Děkujeme Hudy :)
    Vítám vás tu v novém roce a cokoliv budete potřebovat zodpovědět, tak se neváhejte zeptat.
    Jsem tu s vámi a nadále i budu :)

Krásný večer
    Danda

StarostkaJana and stevosko like this.
  3. stevosko

stevosko User

Ahojte, ak tu ešte ste, ja som tu veľmi dávno nebol, a veľmi mi chýba naše staré fórum a aj naše hry, všetkých zdravím a prajem krásny rok 2020.

StarostkaJana and danda-vnovis like this.
  4. danda-vnovis

Vidím, že je tu pusto prázdno, veliká škoda, že nám nevyhověli a nemohli jsme pro vás zařídit víc prima akcí, abychom měli všichni motivaci, ale nevzdáváme to.

Přeji všem prima den
    Danda

stevosko and StarostkaJana like this.
  5. hudy536

hudy536 User

No my jsme tak nějak všichni pochopili, že tuhle hru BP odepsal, i když jsem nikdy nepochopila proč. Hra je fajn a dokonce bych řekla smysluplná. Návratem některých akcí by se přitáhli určitě lidé zpátky a s nimi i peníze. Dost dobře nerozumím tomu, proč nelze spustit už kdysi dávno běžící akce, když např. na zoo to jde. Docela by mě zajímalo, jestli je RT tady stejné jako pro ostatní hry, kde se spolu s dandou potkáváme...:rolleyes:.

StarostkaJana likes this.
  6. Zdravím všetkých, ktorí sa tu ešte ukážu :) ak sa tu ukážu :(

Som z Bratislavy, pracujem v školstve a keďže momentálne sú všetky školy v Bratislave zatvorené, tak som aj ja doma a napadlo ma nakuknúť, čo sa tu deje... či sa tu niečo deje...

Je to tu smutné, ale aspoň pekné spomienky nám zostanú ;)

...a možno keď skončí ten flash, spustí sa hra v nejakej novej podobe od začiatku a my sa pri nej znovu stretneme, dúfam, som optimistka... :):p:D

Zatiaľ sa majte všetci dobre a hlavne buďte zdraví v tejto ťažkej dobe.

Všetko je vec pohľadu na svet, nezabúdajte, že stres zabíja viac než vírusy a najviac lieči smiech (aj keď niekedy cez slzy:D)

My Slováci nemáme respirátory, ani ochranné rúška (naša vláda vie prečo :eek::eek:o_O), ale máme zmysel pre humor... a to nás všetkých zachráni :D:D

Marcus711 and stevosko like this.
  7. danda-vnovis

Hudy je to jedna a tatáž společnost a má rozdělené herní teamy, které se o jednotlivé hry starají a na ty zapomenuté hry se musí uvolňovat vývojáři z jiných her, proto je takový obrovský problém si u nich něco vyprosit. Vývojáři by i šli a něco udělali, ale bez svolení a povolení nesmí. Stejně někdo nakonec bude muset hru přetáhnout na novou platformu, aspoň to bylo slíbeno, jenže aby tu do té doby vůbec někdo vydržel, no nezbývá než doufat. Já chci věřit, že hra pojede dál i v unity nebo jiném klientovi,. Držme hře pěsti, a uvidíme.
    Danda

PS: u nás v Jižních Čechách též hlásím zavřené školy, takže si doma musím hrát na učitelku :x a z toho už tak odvázaná opravdu nejsem

8. hudy536

hudy536 User

No a holky, představte si, že i já jsem kantorka :DD...no a protože jak známo, učitelé jsou zodpovědní o:), tak jsem šla o jarních prázdninách na dlouho plánovanou operaci ramene a když jsem se vrátila domů a byla tam na jeden den na neschopnosti, tak ty školy zavřeli...
    I my jsme nasypali dětem plno učení na doma, věř, Dando, že bychom určitě raději učili - Nejhorší na tom je, že jsem letos třídní deváťáků a nevím, jak to udělají s přijímačkami, nechtěli se prevíti učit, i když byli přímo ve škole :D.

9. danda-vnovis

Tak to víš, o čem píši :D
    Já mám doma hned dva třeťáky, nejhorší je, že jsou v ročníku, kdy je potřeba s nima důkladně probírat spousty pro ně nových věcí, ať už z matiky nebo češtiny,. do toho navíc hlídat, zda zase něco nezkazila angličtinářka, které je zjevně šumák, že děti učí slovíčka psát blbě (teda některá). Neangličtinář je v háji, její chyby nemá šanci odhalit, no na druhou stranu, když sem to zaregistrovala a začala se jim intenzivněji věnovat, tak jsou najednou oba na tom za jedna.
    Příjímačky to bude teprve velká neznámá, chudáci i děcka, pokud se to posune, tak v hicu dělat zkoušky, nezávidím jim :(

Nic nalejeme si trochu optimismu, ono to určitě dobře dopadne :)
    PS: na učitelku nemám dostatečnou svatou trpělivost a jsem na takové věci příliš pedantská a extrémně náročná,,. takže klidně ty dva politujte, věřte, že je to pravda

10. isbldpt23

isbldpt23 User

[QUOTE = "stevosko, message: 925125, membre: 734"] Ahojte :RÉ[/ QUOTE]
    hii

11. isbldpt23

isbldpt23 User

[DEVIS = "hudy536, message: 996720, membre: 4623"] Pas un holky, představte si, že i já jsem kantorka :RÉD ... pas un protože jak známo, učitelé jsou zodpovědní o :), tak jsem šla o jarníchá práz plánovanou operaci ramene a když jsem se vrátila domů a byla tam na jeden den na neschopnosti, tak ty školy zavřeli ...
    I my jsme nasypali dětem plno učení na doma, věř, Dando, že bychom určitě raději učili - Nejhorší na tom je, že jsem letos třídní deváťáků a nevím, jak to udělají s přijtičišk :RÉ.[/CITATION]
    ahoj, jsem na základně nová, věřím, že se jedná o hru, ale uvědomuji si, že také poznáme jinou osobu, že je skvělá

danda-vnovis likes this.
  12. danda-vnovis

Ahojek isblpt23, vítej do naší malé skromné komunity hráčů :) Moc nás tu už není, ale snad se ti u nás bude líbit.

Krásný májový den všem
    Danda :)

13. danda-vnovis

Lidičky a některé sekce byly na herním fóru ukončeny, tak když se objeví nějaký hráč z Polska, je tu srdečně vítán a doufám, že nám aspoň trochu porozumí ;)
    Danda

StarostkaJana and stevosko like this.
  14. stevosko

stevosko User

Tak som sa sem prišiel po dlhej dobe pozrieť, ale tu smutno a prázdno. Ako keby tá karanténa platila aj pre naše mestečká. Snáď sa to tu časom opäť zaplní tak, ako to bolo v minulosti. Zatiaľ všetkých pozdravujem, ahojte...

danda-vnovis likes this.
  15. danda-vnovis

ahoj Stevosko, jsem ráda, že si sem aspoň zavítal a vítej zpátky. Snad máš pravdu.
    Prima den všem Danda

16. hudy536

hudy536 User

Ahoj, byly uzavřeny proto, že tam nikdo nekomunikoval?

17. danda-vnovis

jj hudy536, již dvě sekce byly uzavřeny, protože tam byla příliš malá aktivita, nechci prudit, ale budu ráda, když sem zavítáte a občas něco napíšete, fakt asi nechci, aby nám to tu zavřeli.

Díky moc všem Danda

StarostkaJana and Tribunn like this.
  18. Tribunn

Tribunn User

Po nějaké době opět zdravím. Přeji všem hezkou hru nejen v roce 2020, ale i těch následujících...

Tribunn

19. hudy536

hudy536 User

Tribunn ahoj..
    Dando, tak to je jasné, budeme sem muset nahnat lidi :DD

20. danda-vnovis

Ahojek, musíme, jinak budeme mít utrum a díky, že to vnímáte stejně jako já. Je mi akorát líto, že pro vás nemám žádné novinky nebo bonusáky, pro zlepšení nálady a trochu akčna.
    No uvidíme, co bude dál, ale zatím se tedy pokusíme udržet sekci.

Díky moc všem Danda

Share This Page